statystyki szczegółowe

Aktualności

Rejonowa Licealiada Szkolna w piłce siatkowej dziewcząt

• autor: szslowicz, 2012-03-22 22:55

Zawodniczkom Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Władysława Grabskiego w Łowiczu w rozgrywanym w Skierniewicach turnieju piłce siatkowej dziewcząt rozgrywanym w ramach Rejonowej Licealiady Szkolnej udało się ugrać tylko jednego seta.

Po pechowym losowaniu, w którym łowiczanki trafiły na późniejsze zwyciężczynie - siatkarki skierniewickiego Prusa, skończyło się porażką 0:2. W meczu o trzecie miejsce „Ekonomik” dobrze zagrał tylko w pierwszym secie wygranym do 16. Drugi  zakończył się minimalną porażką 23:25, a w rozstrzygającym tie-breaku drużyna z Żychlina zwyciężyła 15:10.

W reprezentacji ZSP 4 Łowicz grały: Marta Bujanowska, Wiktoria Domińczak, Anna Kosiorek, Monika Kozieł, Małgorzata Kuśmierek, Wioletta Miszczak, Agata Pacler, Magdalena Pacler, Ewelina Pająk, Anna Szymajda, Agata Witkowska i Sylwia Wyszogrodzka - nauczycielka w-f Krystyna Ceglińska.